Ciągle się rozwijamy …

 

iNET Media Group stara się świadczyć usługi najwyższej jakości. Świadczy o tym wieloletnia współpraca z naszymi stałymi klientami, oraz zaufanie, jakim postanawiają nas obdarzyć nowi. Nasi klienci i ich potrzeby są tym, co motywuje nas do ciągłego rozwoju. Świadomie podnosimy kwalifikacje naszych pracowników. Decydujemy się na wprowadzanie nowych rozwiązań. Wszystko dlatego, że wierzymy, że sukces to suma małych, przemyślanych decyzji, z których powstaje coś dobrego i wielkiego


Wychodzimy z założenia, że nie można stać w miejscu, że stojąc w miejscu, cofasz się. Chcemy wyprzedzać rynek lokalny, wychodzić naprzeciw oczekiwaniom. Szanujemy konkurencję, bo to właśnie ona mobilizuje nas do działania.
Klienci są najważniejsi. To dzięki nim istniejemy i możemy się rozwijać. Wyznajemy zasadę, że prawdziwa sprzedaż nie polega na „wciskaniu” klientowi produktu za wszelką cenę. Nie ważne czy go potrzebuje, czy jeszcze nie wie, że go potrzebuje. Sprzedaż to przede wszystkim współpraca, wzajemne poznanie potrzeb i na końcu… utrzymanie pozytywnej i uczciwej wymiany.
Pracownicy są najważniejszą wartością firmy. Bez ich kreatywności, wiedzy, umiejętności i zaangażowania, nie stalibyśmy w miejscu, w którym stoimy. Staramy się więc, by to, czym na co dzień się zajmują, w jakimś stopniu mogło łączyć się z ich pasją. By praca nie była smutną koniecznością. Najlepsze pomysły rodzą się z pasji – staramy się o tym pamiętać.
Nas zespół tworzą młodzi ludzie. To sprawia, że atmosfera w firmie często daleka jest od poważnej. Przyjacielska atmosfera nie generuje wśród pracowników niepotrzebnego stresu, za to wspiera kreatywne pomysły. Zadowolony pracownik – to pracownik z głową pełną nieszablonowych pomysłów. Parę razy w roku organizujemy integracyjne spotkania, na których poznajemy się. Główną zasadą takich spotkań jest – zero rozmów o pracy
Podstawowym celem każdego przedsiębiorcy, jest zarabianie pieniędzy i utrzymywanie stabilności finansowej. To daje poczucie bezpieczeństwa nie tylko właścicielom, ale i pracownikom, bez których nie moglibyśmy się rozwijać.

Skip to content