Nasz misja

Działamy lokalnie. To sprawiło, że bazując na naszych wartościach, postanowiliśmy uruchomić platformę informacyjną. Kanał komunikacyjny, który  mamy nadzieje, będzie dialogiem nas – pracowników iNET Media Group, z Wami – czytelnikami i klientami. Chcemy wychodzić Wam naprzeciw, być odpowiedzią na ciągle zmieniający się rynek.  Co miesiąc ukazuje się gazeta, która swoim zasięgiem obejmuje cały powiat białogardzki. Do Waszej dyspozycji uruchomiliśmy również portal internetowy inetnews.pl i kanał Inet News Twoja Telewizja.

 

CSR 

Biznes ma specjalną misję do spełnienia: jeżeli chce, może stać się siłą sprawczą, która wychodzi naprzeciw wyzwaniom stojącym przed społeczeństwem. Największe znaczenie ma budowanie relacji opartych na zaufaniu i wspólnie wyznawanych wartościach. Relacji wszystkich ze wszystkimi. Jesteśmy świadomi, że biznes z roku na rok będzie coraz bardziej dostrzegał te wyzwania.

 

Nasze celeCiągły rozwój

 Wychodzimy z założenia, że nie można stać w miejscu, że stojąc w miejscu, cofasz się. Chcemy wyprzedzać rynek lokalny, wychodzić naprzeciw oczekiwaniom. Szanujemy konkurencję, bo to właśnie ona mobilizuje nas do działania.

Satysfakcja klientów

Klienci są najważniejsi. To dzięki nim istniejemy i możemy się rozwijać. Wyznajemy zasadę, że prawdziwa sprzedaż nie polega na „wciskaniu” klientowi produktu za wszelką cenę. Nie ważne czy go potrzebuje, czy jeszcze nie wie, że go potrzebuje. Sprzedaż to przede wszystkim współpraca, wzajemne poznanie potrzeb i na końcu… utrzymanie pozytywnej i uczciwej wymiany.

 

Zadowolenie pracowników

Pracownicy są najważniejszą wartością firmy. Bez ich kreatywności, wiedzy, umiejętności i zaangażowania, nie stalibyśmy w miejscu, w którym stoimy. Staramy się więc, by to, czym na co dzień się zajmują, w jakimś stopniu mogło łączyć się z ich pasją. By praca nie była smutną koniecznością. Najlepsze pomysły rodzą się z pasji – staramy się o tym pamiętać.

Zabawa

Nas zespół tworzą młodzi ludzie. To sprawia, że atmosfera w firmie często daleka jest od poważnej. Przyjacielska atmosfera nie generuje wśród pracowników niepotrzebnego stresu, za to wspiera kreatywne pomysły. Zadowolony pracownik – to pracownik z głową pełną nieszablonowych pomysłów. Parę razy w roku organizujemy integracyjne spotkania, na których poznajemy się. Główną zasadą takich spotkań jest – zero rozmów o pracy

Zysk

Podstawowym celem każdego przedsiębiorcy, jest zarabianie pieniędzy i utrzymywanie stabilności finansowej. To daje poczucie bezpieczeństwa nie tylko właścicielom, ale i pracownikom, bez których nie moglibyśmy się rozwijać.

Internet Darmowy BIałogard
Skip to content